Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 OIL FILTER, ENGINE
olejový filtr
0800-011300-0004 363,00 Kč
2 BOLT M8×50 0040-012006-0030 36,30 Kč
3 BOLT M6×16 0010-090005-0030 12,10 Kč
4 PLUG, SEAL 0130-011400 36,30 Kč
5 DOWEL PIN φ8×14 0010-080008 12,10 Kč
6 O-RING 18×3.55 0110-013030 12,10 Kč
7 DIPSTICK, ENGINE OIL 0110-013001 36,30 Kč
8 WASHER 14 0180-011006 24,20 Kč
9 BOLT M14×1.5 0180-011007-0030 60,50 Kč
10 DOWEL PIN φ10×14 0010-021005 12,10 Kč
11 BEARING 6303 30400-01701 181,50 Kč
12 BEARING 6203 30400-01704 326,70 Kč
13 SCREW 01A0-012010 36,30 Kč
14 CLIP, BREATHER HOSE 30601-112050 12,10 Kč
15 HOSE, BREATHER 0180-012008 108,90 Kč
16 NIPPLE 01A0-011003 24,20 Kč
17 JOINT, BREATHER HOSE 0010-013006-0010 36,30 Kč
18 BEARING SLEEVEⅡ 0800-011103-0001 96,80 Kč
18 BEARING SLEEVEⅡ 0800-011103-0002 108,90 Kč
19 BEARING SLEEVEⅠ 0800-011102-0001 96,80 Kč
19 BEARING SLEEVEⅠ 0800-011102-0002 108,90 Kč
20 NEEDLE PIN P 5×11.8 30406-00500 12,10 Kč
21 BOLT,RETAINING PLATE 0180-014004-0020 12,10 Kč
22 GASKET, CRANKCASE 0800-011001 435,60 Kč
23 PLATE, OIL STRAINER 0800-011008 36,30 Kč
24 OIL STRAINER 0800-011009 60,50 Kč
25 WASHER 8.5 0010-023305 12,10 Kč
26 BOLT M8×12.5, FLANGE 0180-332002-0020 24,20 Kč
27 LEFT CRANKCASE ASSY 0800-011100-0001 9 922,00 Kč
27 LEFT CRANKCASE ASSY 0800-011100-0002 9 946,20 Kč
28 LEFT CRANKCASE 0800-011101-0001 9 425,90 Kč
28 LEFT CRANKCASE 0800-011101-0002 9 909,90 Kč
29 BOLT M6×50 0010-013010-0030 12,10 Kč
30 LOWER GUIDE, TIMING CHAIN 0800-011007 24,20 Kč
31 IDLE GEAR, BREATHER 0800-011004 60,50 Kč
32 GASKET, LEFT CRANKCASE COVER 0800-011002 266,20 Kč
33 CIRCLIP 10 30801-01005 12,10 Kč
34 WASHER10 0800-011005 12,10 Kč
35 PLUG SCREW 0800-011006 24,20 Kč
36 IDLE GEAR SHAFT, BREATHER 0800-011104 60,50 Kč
37 OIL SEAL15×26×6 0800-011203 84,70 Kč
38 GEAR, BREATHER 0800-011201 145,20 Kč
39 BEARING 6200-RS 30400-01003 617,10 Kč
40 SHAFT, BREATHER 0800-011202 48,40 Kč
41 BREATHER ASSY 0800-011200 895,40 Kč
42 BOLT M8×60 0130-011109-0030 36,30 Kč
43 DRAIN BOLT, M12×1.5 0110-013005-0030 24,20 Kč
43 DRAIN BOLT, MAGNETIC(M12×1.25) 0180-011500 96,80 Kč
44 WASHER 12 0010-021014 24,20 Kč
45 SWITCH, OIL PRESSURE 01A0-012200 326,70 Kč
46 WASHER10 0010-060010 12,10 Kč
47 SEAT, BREATHER 0800-011105 60,50 Kč
48 SLEEVE, GEARSHIFT 0800-011106 36,30 Kč
×