Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 OIL COOLER 9060-180800-1000 3 521,10 Kč
1 OIL COOLER 7020-180800 3 206,50 Kč
2 NUT,PLASTIC 7020-181003 12,10 Kč
3 SCREW 30604-116500 60,50 Kč
4 OIL HOSE, SHORT 9060-180028 181,50 Kč
5 OIL PIPE RUBBER 9030-180008 12,10 Kč
6 NUT M6 8030-040800 12,10 Kč
7 BOLT M6×16 30001-060016840 36,30 Kč
8 OIL PIPE 2 7020-180202-1000 459,80 Kč
9 CLIP, OIL PIPE 9030-180007 387,20 Kč
10 OIL PIPE 1 7020-180201 302,50 Kč
11 OIL HOSE, LONG 7020-180203 302,50 Kč
12 BRACKET, OIL PIPE 7020-180210 12,10 Kč
13 OIL INLET PIPE 7020-180220 447,70 Kč
14 OIL OUTLET PIPE 7020-180230 423,50 Kč
15 WASHER, PLAIN 30306-060112 12,10 Kč
16 WASHER, SPRING 30303-060142 12,10 Kč
17 BOLT M6×12 30004-060012840 12,10 Kč
18 TAPPING SCREW 30110-420200040 12,10 Kč
19 PROTECTOR, OIL COOLER 7020-181002 653,40 Kč
20 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
21 BOLT M6×16 30001-060016840 36,30 Kč
22 BOLT M6×12 30001-060012830 12,10 Kč
×