Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Gladiator X8 V-twin EFI - Elektrický systém - F15-1
Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 SENSOR, SPEED 7020-150400 1 149,50 Kč
2 SCREW M6×25 30006-060025840 12,10 Kč
3 ELECTRIC HORN 5020-150700 242,00 Kč
4 SCREW M6×16 30006-060030840 12,10 Kč
5 AUXILIARY RELAY 9010-150350 108,90 Kč
Načítám, čekejte prosím
6 RELAY BOX 7020-040411 96,80 Kč
7 BATTERY
baterie
31023000 3 000,00 Kč
Načítám, čekejte prosím
8 FLASHER 8010-151000 157,30 Kč
9 CUSHION ,FLASHER 8010-150002 12,10 Kč
10-1 STARTER RELAY 9010-150310-10001 496,10 Kč
Načítám, čekejte prosím
10-2 STARTER RELAY 5270-150500 447,70 Kč
Načítám, čekejte prosím
11 FUSE, 30A 9010-150301 24,20 Kč
12 FUSE, 15A 806A-151303 205,70 Kč
13 FUSE, 10A 806A-151302 24,20 Kč
14 SCREW M6×30 30006-060030840 12,10 Kč
15-1 REGULATOR/RECTIFIER
regulátor
01AA-177000 2 722,50 Kč
Načítám, čekejte prosím
15-2 REGULATOR/RECTIFIER EPS
regulátor
0800-177000 7 344,70 Kč
Načítám, čekejte prosím
16 POWER SOCKET COMP 7020-150500 459,80 Kč
17 SCREW M6×16 30006-060030840 12,10 Kč
18 ECU 0800-174000-3000 13 757,70 Kč
19 HIGH-TENSION CABLE1 0800-179100 363,00 Kč
20 IGNITION COIL 0800-178000 1 585,10 Kč
21 BOLT M6X30 30006-060030840 12,10 Kč
22 OXYGEN SENSOR 0800-176000 4 404,40 Kč
23 AUXILIARY CABLE 7020-150300 1 197,90 Kč
24 MAIN CABLE 7020-150100 8 530,50 Kč
25 TIE BAND 8010-150003 12,10 Kč
26 POSITIVE CABLE, STARTER MOTOR 7020-150220 1 149,50 Kč
27 NEGATIVE CABLE, STARTER MOTOR 7020-150210 919,60 Kč
28 DOIDE,START 6090-150500 48,40 Kč
29 RELAY, CONTROL 9010-150720-2000 2 613,60 Kč
30 COVER, RELAY BOX 7020-040412 84,70 Kč
31 HIGH-TENSION CABLE2 0800-179200 302,50 Kč
32 POWER SOCKET 7020-150800 508,20 Kč
33 TAPPING SCREW ST5×30 30105-050030440 12,10 Kč
34 POSITIVE CABLE, BATTERY 7020-150230 290,40 Kč
35 NEGATIVE CABLE, BATTERY 7020-150240 363,00 Kč
36 BOLT, M8×16 30006-080016840 12,10 Kč
37 BUSHING 6090-040303 12,10 Kč
38 RUBBER COLLAR 0180-015003 36,30 Kč
×