Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Gladiator X8 V-twin EFI - Hydraulické brzdy - F08
Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 HYDRAULIC BRAKE ASSY 7020-080100 12 838,10 Kč
2 LEFT CALIPER,FRONT BRAKE 9010-080700 1 718,20 Kč
3 FRONT BRAKE PAD
brzdové destičky
9010-0808A0 590,00 Kč
Načítám, čekejte prosím
4 FLUID HOSE, FRONT CALIPER 9010-080190 229,90 Kč
5 RIGHT CALIPER,FRONT BRAKE 9010-080800 1 718,20 Kč
6 FLUID HOSE, HAND BRAKE 7020-080140 375,10 Kč
7 FLUID HOSE, FRONT BRAKE 7020-080130 520,30 Kč
8 MASTER CYLINDER, PEDAL BRAKE 7020-080110 2 831,40 Kč
9 MASTER CYLINDER, FRONT BRAKE 9010-080600 1 137,40 Kč
10 SWITCH, FRONT BRAKE 9010-080609 254,10 Kč
11 LEVER, FRONT BRAKE 9010-080601 278,30 Kč
12 CAP, BRAKE FLUID RESERVOID 9010-080616 72,60 Kč
13 REAR BRAKE PAD
brzdové destičky
9010-0805A0 490,00 Kč
14 REAR BRAKE CALIPER 9010-080500 2 165,90 Kč
15 FLUID HOSE, REAR BRAKE 7020-080120 363,00 Kč
16 SWITCH, REAR BRAKE 7020-080160 254,10 Kč
17 WASHER 30300-100142 12,10 Kč
18 INNER HEX SCREW 30102-102020840 24,20 Kč
19 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
20 BOLT M8×25 30006-080025840 12,10 Kč
21 RETAINER 30801-01405 12,10 Kč
22 PEDAL, BRAKE 7020-080210 181,50 Kč
23 WASHER 30304-140440 12,10 Kč
24 BOLT M6×55 30006-060055840 12,10 Kč
25 BOLT M8×16 30006-080016840 12,10 Kč
25 BOLT M8×20 30006-080020840 12,10 Kč
26 CIRCLIP 9010-080104 36,30 Kč
27 FLUID RESERVOIR 7020-080150 580,80 Kč
28 BOLT, FLUID BYPASS 9010-080101-B000 36,30 Kč
29 WASHER 901B-080102 12,10 Kč
30 CLAMP 9010-080405 36,30 Kč
31 HOSE 2, FLUID RESERVOIR 7020-080104 338,80 Kč
32 HOSE 1, FLUID RESERVOIR 7020-080103 338,80 Kč
×