Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 BOLT,M8×12 30006-080012840 12,10 Kč
2 GLAND COVER 9010-060002 108,90 Kč
3 RUBBER SUPPORT 9010-060003 84,70 Kč
4 BOLT,M10×1.25×70 30006-102070840 48,40 Kč
5 LOCK NUT 30204-102110 12,10 Kč
6 BOLT,M10×1.25×50 30006-102050840 36,30 Kč
7 Tlumič podvozku zadní
Tlumič
401B-060500 3 133,90 Kč
Načítám, čekejte prosím
8 STABILIZER BAR 9010-060500 1 331,00 Kč
9 BALL PIN (LH) 9010-060700-1000 847,00 Kč
10 REAR LEFT ARM (UPPER) 401B-060301 3 025,00 Kč
11 REAR LEFT ARM (LOWER) 9010-060400 1 815,00 Kč
12 BOLT,M10×1.25×100 30006-102100840 60,50 Kč
13 DUST CAP 9010-060900 48,40 Kč
14 MIDDLE SPACER 9010-060005 48,40 Kč
15 BEARING, HUB 30499-03080 871,20 Kč
16 CIRCLIP 30800-05505 24,20 Kč
17 OIL CUP 3120100 108,90 Kč
18 HOLDER UNIT,REAR WHEEL SHAFT 9010-060010 2 589,40 Kč
19 BUFFERING COLLAR 9010-050500 96,80 Kč
20 CAP, BUFFERING COLLAR 9010-050003 24,20 Kč
21 REAR RIGHT ARM (LOWER) 9010-060200 1 815,00 Kč
22 REAR RIGHT ARM (UPPER) 401B-060101 3 025,00 Kč
23 BALL PIN (RH) 9010-060800-1000 847,00 Kč
24 REAR ROCK ARM BUSHING 401B-060001 193,60 Kč
25 BOLT 30006-102140840 36,30 Kč
26 REAR LEFT ARM ASSY(UPPER) 401B-060300 3 956,70 Kč
27 REAR LEFT ARM ASSY(LOWER) 9010-0604A0 2 105,40 Kč
28 REAR RIGHT ARM ASSY (LOWER) 9010-0602A0 2 105,40 Kč
29 REAR RIGHT ARM ASSY(UPPER) 401B-060100 3 956,70 Kč
×