Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 BOLT, M8×55 30006-080055840 24,20 Kč
2 RUBBER 5020-031001 24,20 Kč
3 BRACKET (RH), DASHBOARD 9010-030010 72,60 Kč
4 BRACKET (LH), DASHBOARD 9010-030060 72,60 Kč
5 ALUM. COVER, HANDLEBAR 9010-030006 84,70 Kč
6 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
7 FRONT BRACKET, DASHBOARD 9010-030030 108,90 Kč
8 BOLT M8×60 30003-080060840 24,20 Kč
9 SEAL RING 9010-100404 12,10 Kč
10 SCREW M6×12 30107-060012410 12,10 Kč
11 STEERING STEM 9010-037100 1 597,20 Kč
12 COTTER PIN 30903-0201610 12,10 Kč
13 NUT M10×1.25 9010-100002 12,10 Kč
14 WASHER 30306-100142 12,10 Kč
15 PITMAN ARM 9010-100001-A000 435,60 Kč
16 WASHER 30306-140122 12,10 Kč
17 NUT M14×1.5 30204-143810 36,30 Kč
18 INNER HEX SCREW 30102-060020840 12,10 Kč
19 BUSHING 9010-1004A0 387,20 Kč
20 STEERING TIE-ROD 9010-100530 1 306,80 Kč
21 SPRING WASHER 30303-060142 12,10 Kč
×