Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 DECORATION COVER, BUMPER 9050-040001 278,30 Kč
2 INSTALLATION SEAT, PROTECTOR DECORATION 9050-230140 48,40 Kč
3 BOLT M8×20 30006-080020840 12,10 Kč
4 TAPPING SCREW 30110-480160040 12,10 Kč
5-1 CABLE PULLEY 9010-150730 484,00 Kč
5-2 CABLE PULLEY 9010-150730-A000 592,90 Kč
6-1 BUMPER 9050-230100 2 057,00 Kč
6-2 BUMPER 9050-230100-A000 2 722,50 Kč
7 BOLT M8×16 30006-050010840 12,10 Kč
8 SCREW M5 30202-050140 12,10 Kč
9 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
10 SIDE REFLECTOR(RR) 5190-160230-B000 60,50 Kč
10 SIDE REFLECTOR oranžová 5190-160230-A000 60,50 Kč
10 SIDE REFLECTOR červená 5190-160230 36,30 Kč
11 RIGHT BRACKET, SIDE REFLECTOR 9050-160502 36,30 Kč
12 CAP,BUMPER 9010-040027-A000 84,70 Kč
13 BOLT M8×14 30006-080014840 12,10 Kč
14 RUBBER CAP, REAR ARM REST 905A-140331 36,30 Kč
15 INSTALLATION BOARD I, REAR ARMREST 905A-140305 48,40 Kč
16 BACKREST 9020-140320 931,70 Kč
16-1 BACKREST 4020-130220 1 996,50 Kč
17 BOLT M6×16 30006-060016840 12,10 Kč
18 REAR ARMREST 905A-140300 1 984,40 Kč
19 REAR RACK
nosič
9050-140100 3 872,00 Kč
19-1 REAR RACK 9050-140300 2 190,10 Kč
20 LEFT BRACKET, SIDE REFLECTOR 9050-160501 36,30 Kč
21 FRONT RACK
nosič
9050-140200 3 847,80 Kč
22-1 WINCH MOTOR 9010-150740 7 562,50 Kč
22-2 WINCH MOTOR 9010-150740-A000 10 055,10 Kč
22-3 ELECTRIC MOTOR 401B-1507A0 14 592,60 Kč
22-4 ELECTRIC MOTOR 401B-1507B0 13 975,50 Kč
23 RUBBER BOOT 9010-140501-B000 157,30 Kč
24 RIGHT ARMREST 4020-140700 1 185,80 Kč
25 LEFT ARMREST 4020-140600 1 185,80 Kč
26 BOLT M8X18 30107-080018440 24,20 Kč
27 BOLT M8X35 30102-080035840 12,10 Kč
28 BUSH 9010-040808 108,90 Kč
29 REAR RACK COMP. 9050-1403A0 8 772,50 Kč
×