Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 ENGINE SKID PLATE(FRONT) 9010-040017-A000 665,50 Kč
2 ENGINE SKID PLATE(MIDDLE) 9010-040016-1000 980,10 Kč
3 ENGINE SKID PLATE(REAR) 9010-040015 822,80 Kč
4 BIG WASHER 30301-060442 12,10 Kč
5 BOLT M6×16 30006-060016840 12,10 Kč
6 REAR SUSPENSION FENDER(LH) 901B-040021 326,70 Kč
7 REAR SUSPENSION FENDER(RH) 901B-040022 326,70 Kč
8 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
9 SCREW CLAMP M6 8030-040800 12,10 Kč
10 FRONT PROTECTOR (LH) 901B-040023 290,40 Kč
11 FRONT PROTECTOR (RH) 901B-040024 290,40 Kč
12 PROTECTING PLATE, DOUBLE SEAT 901A-040001 375,10 Kč
13-1 MIDDLE PROTECTING PLATE 401B-000410 19 952,90 Kč
13-2 MIDDLE PROTECTING PLATE 401C-000410 23 147,30 Kč
14 FRONT PROTECTING PLATE 401B-000401 5 953,20 Kč
15 REAR PROTECTING PLATE 401B-000408 5 892,70 Kč
16 FRONT SUSPENSION PROTECTOR(RH) 401B-000404 2 057,00 Kč
17 FRONT SUSPENSION PROTECTOR(LH) 401B-000403 2 057,00 Kč
18 REAR SUSPENSION PROTECTOR(LH) 401B-000405 1 875,50 Kč
19 REAR SUSPENSION PROTECTOR(RH) 401B-000406 1 875,50 Kč
20 CONNECTING STELL, PROTECTOR 401B-000407 145,20 Kč
21 CONNECTING PLATE 1, PROTECTOR 401B-000409 847,00 Kč
22 CONNECTING PLATE 2, PROTECTOR 401B-000402 847,00 Kč
23 CONNECTING PIPE 401B-000413 387,20 Kč
24 BOLT 30006-080012840 12,10 Kč
25 BOLT 30006-080055840 24,20 Kč
26 NUT 30204-080840 12,10 Kč
27 NUT 30204-060840 12,10 Kč
28 TOWING BRACKET 9010-030002 375,10 Kč
29-1 HITCH BALL COMP. 9010-205000 508,20 Kč
29-1-A HITCH BALL COMP. 9010-205000-1000 508,20 Kč
29-2 HITCH BALL COMP. 9010-204000 484,00 Kč
30 BOLT M10×1.25×40 30102-102040840 36,30 Kč
31-1 PLASTIC PROTECTOR COMP. 9050-040400 3 823,60 Kč
31-2 PLASTIC PROTECTOR COMP. 905A-040400 4 283,40 Kč
32-1 ALUM. PROTECTING PLATE COMP. 401B-0004A0 28 435,00 Kč
32-2 ALUM. PROTECTING PLATE COMP. 401C-0004A0 31 460,00 Kč
33 SEAT,CONNECTING PROTECT PLATE 401B-000420 145,20 Kč
34 CONNECTING PIPE 401B-000413 387,20 Kč
×