Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1-1 FRAME ASSY 401B-030100 30 552,50 Kč
1-2 FRAME ASSY 401C-030100 32 464,30 Kč
2 UPPER BRACKET ,RADIATOR 9050-030040-1000 1 028,50 Kč
3 RUBBER CUSHION 9010-030047 12,10 Kč
4 BOLT M8×14 30006-080014840 12,10 Kč
5 OIL SEAL 30500-025801N 48,40 Kč
6 BEARING RETAINER 9010-030003 72,60 Kč
7 BEARING 30400-01780 96,80 Kč
8 OIL SEAL 30500-025800N 36,30 Kč
9 T-WASHER 8010-120006 12,10 Kč
10 RIVET 30902-0400820 12,10 Kč
11-1 VIN PLATE 9050-190014 24,20 Kč
11-2 VIN PLATE 905A-190006 24,20 Kč
12 BRACKET, REAR DECORATION BOARD 9050-030140 108,90 Kč
13 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
14 REAR BRACKET 9010-037200-1000 242,00 Kč
14 REAR BRACKET 9010-037200-3000 350,90 Kč
15 CUSHION, REAR BRACKET 9010-037205 24,20 Kč
16 BUSH,REAR BRACKET 9010-037210 48,40 Kč
17 BOLT M12×1.25×130 30006-122130840 121,00 Kč
18 NUT M12×1.25 30204-122840 12,10 Kč
19 CUSHION MAT 401B-000200 350,90 Kč
20 SCREW M6×12 30102-060012840 12,10 Kč
21 BOLT M12×1.25×145 30006-122145840 121,00 Kč
22 NUT M10×1.25 30204-102110 12,10 Kč
23 BRACKET,FRONT AXLE 9010-030001 157,30 Kč
24 PROTECTION PLATE,FRONT DISC BRAK OIL PUMP 9010-030009 72,60 Kč
25 BOLT M6×10 30006-060010840 12,10 Kč
26 PEDAL BRAKE 9010-080210 242,00 Kč
27 RETURN SPRING,BRAKE 9010-080203-1000 24,20 Kč
28 RETURN SPRING,PEDAL 9010-080201 12,10 Kč
29 RETAINER 30801-01405 12,10 Kč
30 WASHER 30304-140430 12,10 Kč
×