Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 BOLT M8×14 30006-080014840 12,10 Kč
2-1 FOOTREST BOARD(RH)
stupák krátká verze
9050-040008 2 102,98 Kč
2-2 EXTENDED FOOTREST BOARD(RH)
stupák dlouhá verze
905A-040004 2 249,39 Kč
3 SCREW M6×16 30112-060016440 12,10 Kč
4 SCREW M6 30204-060840 12,10 Kč
5 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
6 JAG, FOOTREST BOARD 9010-030007 72,60 Kč
7-1 FOOTREST BOARD(LH
stupák krátká verze
9050-040007 2 102,98 Kč
7-2 EXTENDED FOOTREST BOARD(LH)
stupák dlouhá verze
905A-040003 2 249,39 Kč
8-1 BRACKET,FOOTREST BOARD(LH) 9010-030020 1 004,30 Kč
8-2 BRACKET,FOOTREST BOARD(LH) 901A-030020 1 004,30 Kč
9-1 BRACKET,FOOTREST BOARD(LH) 9010-030080 1 004,30 Kč
9-2 BRACKET,FOOTREST BOARD(RH) 901A-030080 1 004,30 Kč
10 BOLT 8010-000004 12,10 Kč
11 SCREW CLAMP 8030-040800 12,10 Kč
12 BRACKET, REAR FOOTREST 901A-030010 254,10 Kč
13 WASHER 30305-060142 12,10 Kč
×