Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
12-1 FRONT FENDER (ČERVENÝ) 9050-040002-0P30 3 025,00 Kč
12-2 FRONT FENDER (ŽLUTÝ) 9050-040002-0P20 3 025,00 Kč
12-5 FRONT FENDER 9050-040002-0B10 3 025,00 Kč
12-6 FRONT FENDER (černý) 9050-040002-0P10 3 025,00 Kč
12-7 FRONT FENDER (CAMO) 9050-040002-0G20 3 025,00 Kč
12-8 FRONT FENDER (MODRÝ) 9050-040002-0E40 3 025,00 Kč
12-9 FRONT FENDER (STŘÍBRNÝ) 9050-040002-0H20 4 235,00 Kč
12-10 FRONT FENDER (listový) 9050-040002-0W00 3 630,00 Kč
13 BOLT M6×16 30105-060016440 12,10 Kč
14 SCREW UNIT M6×16 30112-060016440 12,10 Kč
15 SCREW CLAMP M6 8030-040800 12,10 Kč
16 SMALL COVER, LEFT FRONT COVER 9050-040028 12,10 Kč
17 TAPPING SCRES 30110-420130040 12,10 Kč
18 TAPPING SCRES 30110-420160040 12,10 Kč
19 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
20 SCREW 30204-060840 12,10 Kč
21 CLAMP ST4.2 8010-000002 12,10 Kč
22 BOLT M6×16 30006-060016840 12,10 Kč
23 ADJUSTMENT RUBBER, HEADLIGHT 9050-040033 24,20 Kč
24 LEFT SOCKET, DASHBOARD COVER 9050-040100 48,40 Kč
25 RIGHT SOCKET, DASHBOARD COVER 9050-040200 48,40 Kč
26 NYLON WASHER 9010-040089 12,10 Kč
×