Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 NUT M10×1.25 30204-102110 12,10 Kč
2 BOLT M10×1.25×90 30006-102090840 48,40 Kč
3 BOLT M10×1.25×25 30006-102025840 36,30 Kč
4 FRONT AXLE 0181-310000 28 483,40 Kč
5 BOLT M8×1×22 9010-290001 12,10 Kč
6 FRONT DRIVE SHAFT 9010-290100 3 291,20 Kč
7 CIRCLIP Φ8 30601-108020 12,10 Kč
8 BREATHER HOSE,F&R AXLE 9010-310001 181,50 Kč
9 BOLT M10×1.25×110 30006-102110840 60,50 Kč
10 REAR AXLE 0180-330000 26 837,80 Kč
11 REAR BRAKE DISC 9010-080002 1 657,70 Kč
12 BOLT M10×1.25×30 9010-300001 36,30 Kč
13-1 REAR DRIVE SHAFT 9010-300100 3 291,20 Kč
13-2 REAR DRIVE SHAFT 901A-300100 3 448,50 Kč
14 WASHER 30306-080112 12,10 Kč
15 WASHER Φ10 9010-300002 12,10 Kč
×