Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 BOLT M14×1.25×12 0180-021008-0030 48,40 Kč
2 WASHER 14 0180-011006 24,20 Kč
A ROCKER ARM COMP, INTAKE 0180-021100 508,20 Kč
B ROCKER ARM COMP. EXHAUST 0180-021200 411,40 Kč
3 ROCKER ARM SHAFT, EXHAUST 0180-021005 157,30 Kč
4 ROCKER ARM SHAFT, INTAKE 0180-021004 181,50 Kč
6 BOLT M6×25 0010-021017-0030 12,10 Kč
7 GASKET 0180-021003 60,50 Kč
8 COVER, VALVE ADJUST 0180-021002-0080 121,00 Kč
9 BOLT M6×20 0010-023010-0030 12,10 Kč
10 BOLT M6×35 0010-013008-0030 12,10 Kč
11 WASHER 6 0010-060009 12,10 Kč
12 BOLT M6×55 0010-021018-0030 12,10 Kč
13 BOLT M6×30 0010-060012-0030 12,10 Kč
14 O-RING 18×2.4 0180-021010 12,10 Kč
15 SEAL COVER 0180-021009-0080 84,70 Kč
16 BOLT M6×12 0010-021019-0030 12,10 Kč
×