Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 FRONT AXLE Q810-310000 29 209,40 Kč
2 WASHER 0180-312005-0050 36,30 Kč
3 O-RING 14X6.8 0180-312006 12,10 Kč
4 COUPLER 0181-312007-0050 1 028,50 Kč
5 OIL SEAL 48X65X9 0180-312002 84,70 Kč
6 RETAINER,BEARING Q810-311003 350,90 Kč
7 BEARING,BALL 30400-02502 242,00 Kč
8 ADJUST SHIM 61X53X0.1 0180-310006 36,30 Kč
8 ADJUST SHIM 61X53X0.2 0180-310006-0001 36,30 Kč
8 ADJUST SHIM 61X53X0.3 0180-310006-0002 36,30 Kč
8 ADJUST SHIM 61X53X0.4 0180-310006-0003 36,30 Kč
8 ADJUST SHIM 61X53X0.5 0180-310006-0004 36,30 Kč
8 ADJUST SHIM 61X53X1.0 0180-310006-0005 36,30 Kč
9 BEVEL GEAR Q810-310010 6 630,80 Kč
10 BEARING,BALL 30499-01502 762,30 Kč
11 CASE , FRONT AXLE Q810-311001 4 779,50 Kč
12 BOLT M14X1.25X12 0180-021008-0030 48,40 Kč
13 WASHER 14 0180-011006 24,20 Kč
14 JOINT , BREATHER HOSE 0180-311004-0020 24,20 Kč
15 OIL SEAL 24X38X8 0180-311001 60,50 Kč
16 SCREW M8×10 30130-080010820 12,10 Kč
17 PIN SHAFT 0180-310002 24,20 Kč
18 SCREW M8×20 30102-080020820 12,10 Kč
19 GEAR MOTOR 0181-314000 5 203,00 Kč
20 O-RING 81.2×1.9 0180-310001 24,20 Kč
21 SHIFT FORK 0180-315000 629,20 Kč
22 BEARING,BALL 30400-03501 290,40 Kč
23 RETAINER 62 30800-06200 24,20 Kč
24 DRIVE CLUTCH COVER 0180-311003-0050 617,10 Kč
25 DRIVE CLUTCH 0180-310003-0050 496,10 Kč
26 ADJUST SHIM 83X71X0.1 0180-310004 36,30 Kč
26 ADJUST SHIM 83X71X0.2 0180-310004-0001 36,30 Kč
26 ADJUST SHIM 83X71X0.3 0180-310004-0002 36,30 Kč
26 ADJUST SHIM 83X71X0.4 0180-310004-0003 36,30 Kč
26 ADJUST SHIM 83X71X0.5 0180-310004-0004 36,30 Kč
26 ADJUST SHIM83X71X1.0 0180-310004-0005 36,30 Kč
27 BEARING BALL 30499-06000 1 742,40 Kč
28 PIN 0180-313007-0050 36,30 Kč
29 GEAR SHAFT(CENTER),DIFF 0180-313002 108,90 Kč
30 FRONT DIFFERENTIAL CASE Q810-313002 2 069,10 Kč
31 DRIVE GEAR, DIFFERENTIAL 0180-313001-00001 1 294,70 Kč
32 WEARING RING 0181-313011 24,20 Kč
33 MIDDLE GEAR,DIFFERENTIAL. 0180-313003 363,00 Kč
Načítám, čekejte prosím
34 DRIVEN GEAR, DIFFERENTIAL 0180-313006-00001 822,80 Kč
35 SHIM 0180-313009-0010 48,40 Kč
36 WASHER 0180-313005-0010 36,30 Kč
37 ADJUST SHIM 57X40X0.1 0180-313010 36,30 Kč
37 ADJUST SHIM 57X40X0.2 0180-313010-0001 36,30 Kč
37 ADJUST SHIM 57X40X0.3 0180-313010-0002 36,30 Kč
37 ADJUST SHIM 57X40X0.4 0180-313010-0003 36,30 Kč
37 ADJUST SHIM 57X40X0.5 0180-313010-0004 36,30 Kč
37 ADJUST SHIM 57X40X1.0 0180-313010-0005 36,30 Kč
38 BOLT M8X28 0180-310100-0010 24,20 Kč
39 CASE COVER, FRONT AXLE Q810-310001 1 113,20 Kč
40 O-RING 141X2.4 0180-310005 36,30 Kč
41 BEARING BALL 30400-03502 278,30 Kč
42 BOLT M10X1.25X18 0180-313100-0010 24,20 Kč
43 NUT M14X1.5 0180-312004-0010 36,30 Kč
×