Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 COTTER PIN 30903-0322240 Na dotaz
2 NUT M10×1.25 9010-100002 12,10 Kč
3 TIE ROD, RH 7030-104200 Na dotaz
4 CLIP 9030-101122 48,40 Kč
5 JACKET OF JOINT-R 9060-104001 302,50 Kč
6 TIE BAND 8010-150003 12,10 Kč
7 NUT M8 30204-080840 12,10 Kč
8 STEERING MOTOR 9060-104060 4 307,60 Kč
9 BOLT M8×20 30006-080020840 12,10 Kč
10 BOLT M8×75 30019-080075840 24,20 Kč
11 BOLT M8×90 30019-080090840 36,30 Kč
12 TIE-ROD, LH 7030-104100 Na dotaz
13 JACKET OF JOINT-L 9060-104002 242,00 Kč
14 A-TYPE CLAMP 50-70 9010-020007 96,80 Kč
15 BOLT M8×25 30006-080025840 12,10 Kč
16 METAL BUSHING 9060-100008 84,70 Kč
17 NYLON BUSHING 9060-100009 157,30 Kč
18 BRACKET,STEERING COVER 7030-100010 Na dotaz
19 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
20 CLAMP 8010-000002 12,10 Kč
21 TAPPING SCREW ST4.2×13 30110-420130040 12,10 Kč
22 SCREW M5×16 30105-050016440 12,10 Kč
23 REAR COVER,STEERING COLUMN 7030-040312 Na dotaz
24 BOLT M5×16 30006-050016840 24,20 Kč
25 RUBBER COLLAR 0180-015003 36,30 Kč
26 UPPER COVER,STEERING 7030-102002 Na dotaz
27 CFMOTO LOGO 58×49 9060-190001 302,50 Kč
28 STEERING WHEEL 7030-102100 Na dotaz
29 NUT M12×1.25 30204-122840 12,10 Kč
30 FIXING SEAT,STEERING WHEEL 7030-100002 Na dotaz
31 BOTTOM COVER,STEERING 7030-102003 Na dotaz
32 SCREW M6×16 30112-060016440 12,10 Kč
33 UPPER BRACKET,STEERING 7030-100001 Na dotaz
34 FIXING RUBBER BUSH 7020-040209 24,20 Kč
35 FRONT COVER,STEERING COLUMN 7030-040311 Na dotaz
36 RETAINER 20 30801-02005 12,10 Kč
37 BEARING,BALL 30400-02081 Na dotaz
38 STEERING ROD 7030-101010 Na dotaz
39 STEERING COLUMN ASSY. 7030-101000 Na dotaz
40 BEARING,BALL 30400-02005 205,70 Kč
41 LOCK NUT 7030-103003 Na dotaz
42 LOCK ARM 7030-103200 Na dotaz
43 ADJUST NUT 7030-103002 Na dotaz
44 RETURN SPRING, LOCK 7030-103004 Na dotaz
45 BRACKET, LOCK 7030-103100 Na dotaz
46 SHAFT PIN 7030-103001 Na dotaz
47 UNIVERSAL SHAFT,STEERING 7030-104010 Na dotaz
48 WASHER 30303-080142 12,10 Kč
49 BOLT M8X30 30004-080030840 Na dotaz
50 SPRING,THROTTLE 7030-105001 Na dotaz
51 RUBBER BUSH,THROTTLE PEDAL 7030-100303 Na dotaz
52 PEDAL,THROTTLE 7030-100300 Na dotaz
53 WASHER 30304-140440 12,10 Kč
54 RETAINER 14 30801-01405 12,10 Kč
55 CABLE,THROTTLE 7030-100600 Na dotaz
56 BALL PIN 9060-104040 Na dotaz
×