Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 FRONT LOWER ARM,LH 7030-050210 2 274,80 Kč
2 BALL PIN COMP. 9060-050900 1 427,80 Kč
3 RETAINER 34 30801-03405 12,10 Kč
4 COVER,FRONT ARM(LH) 7030-040721 Na dotaz
5 BOLT M6X12 30006-060012840 12,10 Kč
6 GUARD FRONT ARM(RH) 7030-040731 Na dotaz
7 SHAFT,FRONT ARM 4060-050101 145,20 Kč
8 LONG BUSH,SUSPENSION ARM 9060-050002 435,60 Kč
9 SPACER, FRONT ARM 9060-050101 169,40 Kč
10 OIL CUP 3120100 108,90 Kč
11 NUT M10X1.25 30204-102110 12,10 Kč
12 STEERING KNUCKLE,LH 7030-050001 2 480,50 Kč
13 BEARING 30499-03080 871,20 Kč
14 RETAINER 55 30800-05505 24,20 Kč
15 GUARD,FRONT BRAKE DISC 7030-050003 Na dotaz
16 NUT M12 30219-122840 36,30 Kč
17 COTTER PIN 30903-0322240 Na dotaz
18 BALL PIN COMP. 9030-050600 1 270,50 Kč
19 FRONT UPPER ARM,LH 7030-050110 2 274,80 Kč
20 RETAINER 32 30801-03205 12,10 Kč
21 BOLT M10X1.25X55 30006-102055840 36,30 Kč
22 FRONT SHOCK ABSORBER 7030-050500 5 203,00 Kč
23 FRONT UPPER ARM,RH 7030-050310 2 274,80 Kč
24 BALL PIN,LH 9010-060700-1000 847,00 Kč
25 BALL PIN,RH 9010-060800-1000 847,00 Kč
26 RETAINING COVER 9030-060002 157,30 Kč
27 RUBBER SUPPORT 9030-060003 145,20 Kč
28 FRONT STABILIZER BAR 7030-050610 798,60 Kč
29 BOLT M8X16 30006-080016840 12,10 Kč
30 CV SHIELD 9060-050201 229,90 Kč
31 BOLT M6X16 30006-060016840 12,10 Kč
32 FRONT LOWER ARM,RH 7030-050410 2 274,80 Kč
33 STEERING KNUCKLE,RH 7030-050002 2 480,50 Kč
×