Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Gladiator UTV 830 EFI - Postranní dveře - F37
Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 SCREW M5×20 30105-050020440 12,10 Kč
2 LOCK DOOR 9030-370300 859,10 Kč
3 NUT M5 30204-050840 12,10 Kč
4 SIDE DOOR,RH 7030-370210 Na dotaz
5 ROTATION SHAFT 9030-371101 133,10 Kč
6 NYLON COLLAR 9030-370601 12,10 Kč
7 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
8 ROTATE PLATE 9030-370501 145,20 Kč
9 RUBBER RETURN BLOCK 9030-370801 48,40 Kč
10 RETAINER 8 30802-00804 12,10 Kč
11 WASHER,HEADLIGHT 9010-160102 12,10 Kč
12 BOLT M6X16 30006-060016840 12,10 Kč
13 SIDE DOOR,LH 7030-370110 Na dotaz
×