Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Gladiator UTV 830 EFI - Rám/kostra kabiny - F23
Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 CAB FRAME,FRONT 7030-232100 6 279,90 Kč
2 CAB FRAME,REAR 7030-232200 6 751,80 Kč
3 SCREW M10×1.25×30 30102-102030840 36,30 Kč
4 NUT M10×1.25 30200-102840 12,10 Kč
5 HAND REST, LH 7030-232310 Na dotaz
6 HAND REST, RH 7030-232320 Na dotaz
7 BOLT M10×1.25×20 30006-102020840 36,30 Kč
8 NUT M10×1.25 30204-102140 12,10 Kč
9 BOLT M8×20 30006-080020840 12,10 Kč
10 BUMPER ASSY 7030-233000 Na dotaz
11 LOWER BUMPER 7030-231100 2 795,10 Kč
12 UPPER BUMPER 7030-231200 4 791,60 Kč
13 BOLT M6X16 30006-060016840 12,10 Kč
14 BOLT M10×1.25×90 30006-102090840 48,40 Kč
15 DECO FACE,BUMPER 7030-040111 Na dotaz
16 NUT M8 30204-080840 12,10 Kč
17 BOLT M8×14 30006-080014840 12,10 Kč
×