Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Gladiator UTV 830 EFI - Rám/kostra - F03
Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 FRAME ASSY. 7030-030100 Na dotaz
2 UPPER BRACKET,RADIATOR 7030-037110 Na dotaz
3 BOLT M6X16 30006-060016840 12,10 Kč
4 FRONT ARMREST 7030-037210 Na dotaz
5 BRACKET,SEAT BELT LOCK 7030-037400 Na dotaz
6 BOLT M8X20 30006-080020840 12,10 Kč
7 BOLT M10X1.25X25 30006-102025840 36,30 Kč
8 BRACKET,CARGO BOX 7030-037600 Na dotaz
9 BRACKET,FRONT AXLE 7030-038110 Na dotaz
10 BRACKET,FRONT TOP COVER 7030-038210 Na dotaz
11 ROD,SEAT LOCK 7030-037810 Na dotaz
12 BRACKET,FOOTREST BOARD 7030-039110 Na dotaz
13 INNER BAR,LH SEAT 7030-037710 Na dotaz
14 BOLT M8×40 30006-080040840 24,20 Kč
15 LOCK,FRONT COVER 7030-010200 Na dotaz
16 LEVER,FRONT COVER LOCK 7030-010201 Na dotaz
17 SUPPORT PLATE SERING 7030-040192 Na dotaz
18 SKID PLATE,CHASSIS 7030-040711 Na dotaz
19 SOLEPLATE GASKET 9060-040028 Na dotaz
20 WASHER 30303-060142 12,10 Kč
21 CIRCULAR PIUG 9060-038123 48,40 Kč
×