Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 DECO PANEL,REAR&RH 7030-040641 Na dotaz
2 REAR PANEL,RH 7030-040621 Na dotaz
3 MIDDLE PANEL,RH 7030-040521 Na dotaz
4 MIDDLE PANEL,LH 7030-040511 Na dotaz
5 REAR PANEL,LH 7030-040611 Na dotaz
6 DECO PANEL,REAR&LH 7030-040631 Na dotaz
7 SIDE PANEL,LH 7030-040431 Na dotaz
8 FOOTREST BOARD,LH 7030-040411 3 315,40 Kč
9 FOOTREST BOARD,RH 7030-040421 3 315,40 Kč
10 SIDE PANEL,RH 7030-040441 Na dotaz
11 PUSH RIVET 9060-040310 12,10 Kč
12 BOLT M6X16 30006-060016840 12,10 Kč
13 TAPPING SCREW 30118-420160040 Na dotaz
14 RUBBER COLLAR 0180-015003 36,30 Kč
15 NUT CHUCK M6 8030-040800 12,10 Kč
16 BOLT M6×14 8010-000004 12,10 Kč
17 SCREW M6×16 30105-060016440 12,10 Kč
18 CLAMP ST4.2 8010-000002 12,10 Kč
×