Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 BRACKET 2,AIR FILTER 7030-260050 Na dotaz
2 BOLT M10×20 30006-103020840 56,87 Kč
3 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
4 SEAL GASKET 7030-260042 Na dotaz
5 TAPPING SCREW ST4.8×16 30110-480160040 12,10 Kč
6 BUSH 5020-031002 24,20 Kč
7 PRIMARY ELEMENT, AIR FILTER 7030-260043 Na dotaz
8 BRACKET, PRIMARY ELEMENT 7030-260044 Na dotaz
9 BRACKET,OIL PIPE 7030-260060 Na dotaz
10 BARACKET2,AIR FILTER 7030-260010 Na dotaz
11 AIR FILTER, PRIMARY 7030-260200 Na dotaz
12 COLLAR 9030-220504 Na dotaz
13 NUT M5 30200-050840 12,10 Kč
14 BOLT M5×20 30006-050020840 12,10 Kč
15 TAPPING SCREW 30902-0401420 Na dotaz
16 BRAKCET,AIR CHAMBER 7030-038310 Na dotaz
17 RER VIEW MIRROR, RH 7030-260120 629,20 Kč
18 SCREW M6X16 30102-060016840 Na dotaz
19 RER VIEW MIRROR, LH 7030-260110 629,20 Kč
×