Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 FRONT EXHAUST PIPE,MUFFLER 7030-021300 Na dotaz
2 MIDDLE EXHAUST PIPE,MUFFLER 7030-021200 Na dotaz
3 MUFFLEF BODY 7030-021100 Na dotaz
4 GASKE, EXHAUST PIPE 0800-022300 72,60 Kč
5 COLLAR,SMALL 7030-021001 Na dotaz
6 SPRING 9030-020002 12,10 Kč
7 COLLAR,BIG 7030-021002 Na dotaz
8 HEAT INSULATOR,EXHAUST PIPE 7030-020010 Na dotaz
9 A-TYPE CLAMP 7030-021305 Na dotaz
10 BOLT M6X12 30006-060012840 12,10 Kč
11 BOLT M6×12 30006-060012830 Na dotaz
12 BOLT M6×10 30006-060010830 Na dotaz
13 NUT 8010-440001 Na dotaz
14 ADJUST SUPPORT ROD 7030-020020 Na dotaz
15 NUT M8 30200-080840 Na dotaz
16 SPRING,REAR BRAKE PEDAL 6090-030008 Na dotaz
17 WASHER 30303-060030 Na dotaz
18 WASHER 30300-060132 Na dotaz
19 NUT 30202-060130 Na dotaz
20 NUT M6 30206-060530 Na dotaz
21 SPAPK ARRESTOR 7030-021150 Na dotaz
22 GASKET,TAIL 7030-021102 Na dotaz
23 COVER,MUFFLEF BODY 7030-020002 Na dotaz
24 UPPER MOUNT,ENGINE 7020-000160 242,00 Kč
25 BOLT M8×40 30006-080040840 24,20 Kč
26 NUT M10X1.25 30204-102110 12,10 Kč
27 BUSHING,MUFFLEF 7020-022000 133,10 Kč
28 BUFFERING COLLAR 9010-050500 96,80 Kč
29 BOLE M10×1.25×70 30006-102070840 48,40 Kč
30 BUSHING,MUFFLEF PIPE 7020-020001 48,40 Kč
31 BOLT M8×65 30006-080065840 24,20 Kč
32 NUT M8 30204-080840 12,10 Kč
33 MUFFLEF ASSY 7030-021000 Na dotaz
×