Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 DRIVEN BEVEL GEAR ASSY 0800-062200 8 409,50 Kč
1 DRIVEN BEVEL GEAR ASSY 0800-062200-1000 3 291,20 Kč
2 BOLT M8×28 0110-060011-0030 12,10 Kč
3 BOLT M6×14 30001-060014830 Na dotaz
4 SPEED SENSOR 7020-150400 1 149,50 Kč
5 MOUNTING SEAT, SPEED SENSOR 0800-062208 Na dotaz
6 SCREW M5X12 30102-050012840 Na dotaz
7 MOUNTING PLATE, SPEED SENSOR 0800-062209 Na dotaz
8 OIL SEAL 35×50×6 0800-062204 145,20 Kč
9 DISTANCE COLLAR, OUTPUT SHAFT 0800-062201 96,80 Kč
10 O-RING 25×2 0800-062205 36,30 Kč
11 ADJUST SHIM, DRIVEN BEVEL GEAR 0800-062203 36,30 Kč
12 BEARING HOUSING, DRIVEN BEVEL GEAR 0800-062202 786,50 Kč
13 O-RING 88×2.5 0180-062205 96,80 Kč
14 BALL BEARING 6305 30400-02502 242,00 Kč
15 STOPPER NUT, BEARING 0800-062206 84,70 Kč
16 BALL BEARING 6207c3 30400-03500 290,40 Kč
17 FRONT OUTPUT SHAFT 0800-062301 1 597,20 Kč
18 BALL BEARING 6025 30400-02501 205,70 Kč
19 RETAINER, BEARING 0180-060008 266,20 Kč
20 OIL SEAL 35×61×9 0180-331007 84,70 Kč
21 FRONT OUTPUT SHAFT ASSY 0800-062300 2 286,90 Kč
22 RETAINER 25 0180-061007-0050 12,10 Kč
23 DRIVEN GEAR, OUTPUT 0800-062102 1 149,50 Kč
24 SHAFT, DRIVE BEVEL GEAR 0800-062101 738,10 Kč
25 BEARING SEAT, DRIVE BEVEL GEAR 0800-062103 447,70 Kč
26 LIMITATOR, BEARING 0180-062104-0010 36,30 Kč
27 SCREW M8×25 30124-080025810 12,10 Kč
28 BALL BEARING 6305 30499-02501 992,20 Kč
29 ADJUST SHIM, DRIVE BEVEL GEAR 0180-062105 12,10 Kč
30 LOCK NUT, BEVEL GEAR 0180-062107-0010 48,40 Kč
31 DRIVE BEVEL GEAR ASSY 0800-062100 10 127,70 Kč
32 BEVEL GEAR COMP. 0800-0622A0 6 546,10 Kč
×