Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 CLAMP d25 30603-025020 36,30 Kč
2 WATER OUTLET HOSE,CYLINDER 2 0800-026001 181,50 Kč
3 GASKET, CYLINDER HEAD 0800-022200 471,90 Kč
4 CYLINDER HEAD 2 0800-026100 8 675,70 Kč
5 TAPPING SCREW ST4.8×13 30132-480130030 24,20 Kč
6 BOLT M6×25 0010-021017-0030 12,10 Kč
7 WASHER 5.3×11×15 0800-022011 36,30 Kč
8 HOUSING, THERMOSTAT 0800-022013 72,60 Kč
9 SEAL RING 0010-022802 24,20 Kč
10 THERMOSTAT 0800-022700 375,10 Kč
11 SEAT,THERMOSTAT 0800-022012 145,20 Kč
12 O-RING,28×2.65 30502-028000N 36,30 Kč
13 SPARK PLUG
svíčka
0800-022800 250,47 Kč
14 LOCK CLIP, VALVE 0800-022016 48,40 Kč
15 UPPER SEAT, VALVE 0800-022007 72,60 Kč
16 SPRING, VALVE 0800-022006 60,50 Kč
17 SEAL RING, VALVE STEM 0010-022500 36,30 Kč
18 LOWER SEAT, VALVE 0800-022008 36,30 Kč
19 VALVE, INTAKE 0800-022004 338,80 Kč
20 BOLT, CYLINDER 0800-022003 60,50 Kč
21 BOLT M6×80 0800-022009 12,10 Kč
22 VALVE, EXHAUST 0800-022005 338,80 Kč
23 CHAIN TENSIONER 0800-022400 363,00 Kč
24 SCREW PLUG, TENSIONER 0800-022402 24,20 Kč
25 O-RING17×1.45 0800-022407 12,10 Kč
26 HOUSING, CHAIN TENSIONER 0800-022401 193,60 Kč
27 SPRING, CHAIN TENSIONER 0800-022405 48,40 Kč
28 PLUNGER, CHAIN TENSIONER 0800-022410 36,30 Kč
29 SEAL RING, TENSIONER 0800-022017 12,10 Kč
30 NUT M8 0010-011700-0010 12,10 Kč
31 STUD M8 0180-022003-0010 24,20 Kč
32 GASKE, EXHAUST PIPE 0800-022300 72,60 Kč
33 SCREW PLUG M12×1.5 0800-022015 36,30 Kč
34 WASHER 12.2×18×1.5 0800-022014 24,20 Kč
35 WASHER 12.3×18.5×0.5 0800-022002 36,30 Kč
36 SHAFT, ROCKER ARM 0800-022001 48,40 Kč
37 ROCKER ARM ,EXHAUST 0800-022600-1000 689,70 Kč
38 ROCKER ARM, INTAKE 0800-022500-1000 689,70 Kč
39 ADJUST SCREW 0800-022510 36,30 Kč
40 ADJUST NUT 0800-022506 24,20 Kč
×