Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 WASHER 12.3×18.5×0.5 0800-022002 36,30 Kč
2 ROCKER ARM, EXHAUST 0800-022600-1000 689,70 Kč
3 ADJUST NUT, VALVE 0800-022506 24,20 Kč
4 ADJUST SCREW, VALVE 0800-022510 36,30 Kč
5 SHAFT, ROCKER ARM 0800-022001 48,40 Kč
6 LOCK CLIP, VALVE 0800-022016 48,40 Kč
7 UPPER SEAT, VALVE SPRING 0800-022007 72,60 Kč
8 SPRING, VALVE 0800-022006 60,50 Kč
9 SEAL, VALVE STEM 0010-022500 36,30 Kč
10 LOWER SEAT, VALVE SPRING 0800-022008 36,30 Kč
11 BOLT, CYLINDER 0800-022003 60,50 Kč
12 BOLT M6×80 0800-022009 12,10 Kč
13 NUT M8 0010-011700-0010 12,10 Kč
14 STUD M8×42 0180-022003-0010 24,20 Kč
15 GASKET, EXHAUST PIPE 0800-022300 72,60 Kč
16 CYLINDER HEAD NO.1 0800-022100 8 675,70 Kč
17 GASKET, CYLINDER HEAD 0800-022200 471,90 Kč
18 VALVE, INTAKE 0800-022004 338,80 Kč
19 VALVE, EXHAUST 0800-022005 338,80 Kč
20 TAPPING SCREW ST4.8×13 30132-480130030 24,20 Kč
21 BOLT M6×45 0180-013208-0030 12,10 Kč
22 THERMOSTAT COVER 0800-022013 72,60 Kč
23 SEAL RING 0010-022802 24,20 Kč
24 WASHER 20.5×30×0.8 0800-026002 12,10 Kč
25 SENSOR, COOLANT TEMPERATURE 0800-026200 810,70 Kč
26 BOLT M6×25 0010-021017-0030 12,10 Kč
27 SCREW PLUG, CHAIN TENSIONER 0800-022402 24,20 Kč
28 O-RING 17×1.45 0800-022407 12,10 Kč
29 HOUSING, CHAIN TENSIONER 0800-022401 193,60 Kč
30 SPRING, CHAIN TENSIONER 0800-022405 48,40 Kč
31 PLUNGER,CHAIN TENSIONER 0800-022410 36,30 Kč
32 CHAIN TENSIONER 0800-022400 363,00 Kč
33 SEAL, CHAIN TENSIONER 20.8×24 0800-022017 12,10 Kč
34 SPARK PLUG
svíčka
0800-022800 250,47 Kč
35 ROCKER ARM, INTAKE 0800-022500-1000 689,70 Kč
36 WASHER 5.3×11×1.5 0800-022011 36,30 Kč
×