Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 BOLT M6×35 0010-013008-0030 12,10 Kč
2 BOLT M6×40 0010-013009-0030 12,10 Kč
3 BOLT M12×1.25 0800-014005 Na dotaz
4 FLANGE,JOINT FAN 0800-014004 Na dotaz
5 SCREW, OIL SEAL HOLDER 0180-014009-0010 12,10 Kč
6 O-RING 16.5×2 0800-014006 Na dotaz
7 HOLDER, OIL SEAL 0180-014007-0010 48,40 Kč
8 OIL SEAL 28×52×7 0180-014008 181,50 Kč
9 BALL BEARING 60/28 30400-02800 314,60 Kč
10 WASHER 20.4×32×4 0800-014007 Na dotaz
11 BOLT M6×18 0010-023008-0030 12,10 Kč
12 OIL FILTER COVER 0800-014002 157,30 Kč
13 O-RING 63×2.5 0800-014003 36,30 Kč
14 LEFT CRANKCASE COVER 0800-014001 3 412,20 Kč
15 BOLT, RETAINING PLATE 0180-014004-0020 12,10 Kč
16 RETAINING PLATE 0180-014003-0010 24,20 Kč
17 BOLT M6×16 0010-090005-0030 12,10 Kč
18-1 SENSOR,RPM 0800-014100-1000 580,80 Kč
Načítám, čekejte prosím
18-2 SENSOR,RPM 0800-014100 496,10 Kč
Načítám, čekejte prosím
19 BOLT M6×12 0010-021019-0030 12,10 Kč
20 WIRE CLAMP 0180-014010 12,10 Kč
×