Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 SCREW M6×12 30105-060012420 12,10 Kč
2 LIMITATOR, OIL SEAL 0180-013206-0010 36,30 Kč
3 OIL SEAL 0180-013207 145,20 Kč
4 BALL BEARING 6003 30400-01702 133,10 Kč
5 BOLT M6×10 0010-080010-0030 12,10 Kč
5 BOLT M6×10 0010-080010-0040 12,10 Kč
6 WASHER6 0010-060009 12,10 Kč
7 CVT COVER 0800-013201 2 613,60 Kč
8 BOLT M6×35 0010-013008-0030 12,10 Kč
9 BOLT M6×45 0180-013208-0030 12,10 Kč
×