Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 SCREW 01A0-012010 36,30 Kč
2 O-RING 10×2.3 0180-073002 12,10 Kč
3 BODY,RELIEF VALVE 0800-073001 72,60 Kč
4 OIL PLUG, RELIEF VALVE 0180-073003 36,30 Kč
5 SPRING, RELIEF VALVE 0180-073004-0050 12,10 Kč
6 RETAINER 0180-073005-0010 12,10 Kč
7 CIRCLIP 12 30800-01205 12,10 Kč
8 RELIEF VALVE 0800-073000 157,30 Kč
9 PRESSURE STRIP, RELIEF VALVE 0180-073006-0010 24,20 Kč
10 BOLT M6×12 0010-021019-0030 12,10 Kč
11 DOWEL PIN φ10×14 0010-021005 12,10 Kč
12 BOLT M6×45 0180-013208-0030 12,10 Kč
13 BOLT M8×60 0130-011109-0030 36,30 Kč
14 BOLT M6×80 0110-013031-0030 12,10 Kč
15 STUD AM6×30-8.8 30011-060030820 24,20 Kč
16 NUT M6 30202-060110 12,10 Kč
17 BOLT M6×16 0010-090005-0030 12,10 Kč
18 SENSOR, GEARSHIFT 0800-012200 580,80 Kč
19 O-RING 24×2.5 0180-023002 12,10 Kč
20 GASKET, CVT CASE(2) 0800-012002 60,50 Kč
21 NEEDLE PIN P 5×11.8 30406-00500 12,10 Kč
22 OIL SEAL30×45×7 0180-012006 145,20 Kč
23 BEARING 3206A 30499-03000 2 407,90 Kč
24 BEARING 6203 30400-01704 326,70 Kč
25 BEARING SLEEVEⅠ 0800-011102-0001 96,80 Kč
25 BEARING SLEEVEⅠ 0800-011102-0002 108,90 Kč
26 BEARING SLEEVEⅡ 0800-011103-0001 96,80 Kč
26 BEARING SLEEVEⅡ 0800-011103-0002 108,90 Kč
27 RIGHT CRANKCASE ASSY 0800-012100-0001 8 748,30 Kč
27 RIGHT CRANKCASE ASSY 0800-012100-0002 9 208,10 Kč
28 RIGHT CRANKCASE 0800-012101-0001 8 506,30 Kč
28 RIGHT CRANKCASE 0800-012101-0002 8 941,90 Kč
29 NIPPLE 01A0-011003 24,20 Kč
30 BOLTM6×50 0010-013010-0030 12,10 Kč
31 GASKET, CVT CASE(1) 0800-012001 181,50 Kč
32 UPPER GUIDE, TIMING CHAIN 0800-011007 24,20 Kč
33 BOLT M8×50 0040-012006-0030 36,30 Kč
×