Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 FRONT AXLE Q810-310000 29 209,40 Kč
2 BOLT M10×1.25×130 30006-102130840 12,10 Kč
3 BOLT M10×1.25×30 30006-102030840 24,20 Kč
4 BOLT M10×1.25×25 30006-102025840 36,30 Kč
5 NUT M10×1.25 30204-102110 12,10 Kč
6 BREATHER HOSE,F&R AXLE 9010-310001 181,50 Kč
7 CLAMP A8 30601-108010 12,10 Kč
8 WASHER 30306-080142 12,10 Kč
9 BOLT M8×1×22 9010-290001 12,10 Kč
10 FRONT DRIVE SHAFT 7030-290100 Na dotaz
11 RETAINER 30800-02505 Na dotaz
12 UNIVERSAL JOINT Φ25×64 7020-290130 435,60 Kč
13 BOLT M10×30 30006-103030840 24,20 Kč
14 WASHER 10.2×30×5 7020-290002 36,30 Kč
15 COUPLER,OUTPUT SHAFT 7020-290001 955,90 Kč
16 REAR DRIVE SHAFT 7030-300100 Na dotaz
17 REAL AXLE Q530-330000 30 951,80 Kč
18 BOLT M10×1.25×120 30006-102120840 Na dotaz
×