Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 RADIATOR ASSY 9060-180100-1000 8 615,20 Kč
2 DEFLECTOR, FAN 9060-181301 435,60 Kč
3 BOLT M6×25 30006-060025840 12,10 Kč
4 NUT CHUCK M6 8030-040800 12,10 Kč
5 FAN MOTOR 9060-181400 6 594,50 Kč
6 BOLT M6×20 30006-060020840 12,10 Kč
7 THERMOSWITCH 7020-150600 508,20 Kč
8 WATER FILLING HOSE,RADIATOR 7030-180023 Na dotaz
9 CLAMP ,WATER HOSE 0180-023500 60,50 Kč
10 PORT, WATER FILLER 9060-180025-1000 254,10 Kč
11 BOLT M6X16 30006-060016840 12,10 Kč
12 WATER FILLING PORT COVER 8010-180024 121,00 Kč
13 CLAMP A11 30601-111010 Na dotaz
14 WATER HOSE,RESERVOIR TANK 7030-180062 Na dotaz
15 OVERFLOW HOSE,RADIATOR 7030-180061 Na dotaz
16 WATER OUTLET HOSE,RADIATOR 7030-180022 Na dotaz
17 RESERVIOR TANK 7030-180900 Na dotaz
18 RUBBER WASHER 6050-180006 24,20 Kč
19 HOSE, RESERVOIR TANK 8010-180028 205,70 Kč
20 CLAMP A13 30601-113010 12,10 Kč
21 JOINT,RESERVOIR TANK 8030-180302 12,10 Kč
22 CAP,RESERVOIR TANK 8010-180023 36,30 Kč
23 WATER OUTLET HOSE, ENGINE 7030-180030 Na dotaz
24 WATER INLET HOSE,ENGINE 7030-180026 Na dotaz
25 ALUM PIPE,WATER INLET 7030-180051 Na dotaz
26 CLASP,WATER HOSE 9030-180006 145,20 Kč
27 SCREW M6×16 30105-060016440 12,10 Kč
28 ALUM PIPE,WATER OUTLET 7030-180052 Na dotaz
29 WATER INLET HOSE 2,RADIATOR 7030-180024 Na dotaz
30 WATER LINE LEE 9060-180022 36,30 Kč
31 WATER INLET HOSE 1,RADIATOR 7030-180021 Na dotaz
32 RUBBER CUSHION ,RADIATOR 9060-180027 60,50 Kč
33 PIN RUBBER CAP, RADIATOR 9060-180026 36,30 Kč
34 RUBBER CUSHION TUBE, RADIATOR 9060-180029 60,50 Kč
35 SCREEN,RADIATOR 7030-180003 Na dotaz
×