Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 BOLT M10×1.25×130 30006-102130840 12,10 Kč
2 LEFT DAMPER,ENGINE 7020-000110 193,60 Kč
3 NUT M10×1.25 30204-102110 12,10 Kč
4 RIGHT DAMPER,ENGINE 7020-000120 193,60 Kč
5 BOLT M10×1.25×100 30006-102100840 60,50 Kč
6 NUT M12×1.25 30204-122840 12,10 Kč
7 CUSHION MAT 401B-000200 350,90 Kč
8 FRONT MOUNT SHAFT,ENGINE 7030-000401 Na dotaz
9 HEAT INSULATOR,WATER HOSE 7030-000402 Na dotaz
10 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
×