Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Gladiator UTV 830 EFI - Elektrický systém - F15-1
Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 SPEED SENSOR 7020-150400 1 149,50 Kč
2 BOLT M6X20 30006-060020840 12,10 Kč
3 HORN,ELECTRIC 6060-150600 Na dotaz
4 BOLT M8X14 30006-080014840 12,10 Kč
5 RELAY BOX 7020-040411 96,80 Kč
6 AUXILIARY RELAY 9010-150350 108,90 Kč
Načítám, čekejte prosím
7 COVER,RELAY BOX 7020-040412 84,70 Kč
8 RUBBER COLLAR 0180-015003 36,30 Kč
9 BUSHING 6090-040303 12,10 Kč
10 BOLT M6X16 30006-060016840 12,10 Kč
11 STARTER RELAY 5270-150500 447,70 Kč
Načítám, čekejte prosím
12 BOLT M6X12 30006-060012840 12,10 Kč
13 NUT M6 30202-060110 12,10 Kč
14 TERMINAL, CABLE 7030-151611 Na dotaz
15 GROUND CONNECTOR 7030-151612 Na dotaz
16 BATTERY
baterie
31023000 3 000,00 Kč
Načítám, čekejte prosím
17 FUSE 25A 7030-150111 Na dotaz
18 TIE BAND 7030-150005 Na dotaz
19 FUSE 7.5A 806A-151301 24,20 Kč
20 FUSE 10A 9010-150601 24,20 Kč
21 FUSE 15A 9010-150602 24,20 Kč
22 FLASHER 4020-150340 Na dotaz
23 CUSHION MAT,FLASHER 8010-470003 Na dotaz
24 POWER SOCKET,TRAILER 7020-150800 508,20 Kč
25 SCREW M5×30 30105-050030440 12,10 Kč
26 SWTICH,2WD/4WD 7030-160700 Na dotaz
27 TAPPING SCREW ST4.8X16 30110-480160040 12,10 Kč
28 SWITCH,COMBINATION 7030-160800 Na dotaz
29 DOIDE,STARTER 6090-150500 48,40 Kč
30 POWER SOCKET 7020-150500 459,80 Kč
31 OVERRIDING SWITCH 7030-151400 Na dotaz
32 WARNING SWITCH 7030-151600 Na dotaz
33 BUTTON,CLOCK 6060-150800 169,40 Kč
34 REGULATOR
regulátor
01AA-177000 2 722,50 Kč
Načítám, čekejte prosím
35 BOLT M6X30 30004-060030840 Na dotaz
36 OXYGEN SENSOR 0800-176000 4 404,40 Kč
37 IGNITION COIL 0800-178000 1 585,10 Kč
38 HIGH-TENSION CABLE 1 0800-179100 363,00 Kč
39 BOLT M6X40 30005-060040840 Na dotaz
40 ECU 0800-174000 13 757,70 Kč
41 TIE BAND 801F-100101 12,10 Kč
42 MAIN CABLE 7030-150100 Na dotaz
43 AUXILIARY CABLE, EFI 7030-150200 Na dotaz
44 AUXILIARY CABLE, TAIL LIGHT 7030-150300 Na dotaz
45 POSITIVE CABLE, BATTERY 7030-150510 Na dotaz
46 NEGATIVE CABLE, BATTERY 7030-150610 Na dotaz
47 CABLE, STARTER MOTOR 7030-150520 Na dotaz
48 CABLE, STARTER RELAY 7030-150530 Na dotaz
49 TIE BAND 9010-150004 12,10 Kč
50 TIE BAND 8010-470008 Na dotaz
×