Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Gladiator UTV 830 EFI - Hydraulické brzdy - F08
Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 FRONT BRAKE DISC 9010-080001 786,50 Kč
1 FRONT BRAKE DISC 9010-080001-1000 786,50 Kč
2 BOLT,FRONT BRAKE DISC 9010-080003 12,10 Kč
3 BOLT M8×20 30006-080020840 12,10 Kč
4 FRONT CALIPER, LH 7030-081300 1 512,50 Kč
5 FRONT BRAKE PAD, LH
brzdové destičky
9060-080910 435,60 Kč
6 FRONT BRAKE PAD, RH
brzdové destičky
9060-080810 435,60 Kč
7 WASHER 901B-080102 12,10 Kč
8 BANJO BOLT 9010-080101-B000 36,30 Kč
9 CIRCLIP 9010-080104 36,30 Kč
10 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
11 CLIP 7030-081080 Na dotaz
12 BRAKE HOSE, FRONT &LOWER 7030-081030 338,80 Kč
13 MASTER CYLINDER 7030-081200 2 178,00 Kč
14 SWITCH,REAR BRAKE 7020-080160 254,10 Kč
15 FRONT HOSE, REAR BRAKE 7030-081040 496,10 Kč
16 BRAKE HOSE,COPPER 7030-081020 496,10 Kč
17 REAR HOSE, REAR BRAKE 7030-081070 181,50 Kč
18 BRAKE HOSE, REAR&LH 7030-081050 266,20 Kč
19 BOLT M8×25 30006-080025840 12,10 Kč
20 REAR CALIPER, LH 7030-081500 2 178,00 Kč
21 REAR BRAKE PAD
brzdové destičky
7030-081520 435,60 Kč
22 T-JOINT 9030-080102 387,20 Kč
23 BOLT M6×30 30006-060030840 12,10 Kč
24 RH BRAKE HOSE, RR&LOWER 7030-081060 496,10 Kč
25 REAR CALIPER, RH 7030-081600 2 178,00 Kč
26 RETAINER 14 30801-01405 12,10 Kč
27 WASHER 30304-140440 12,10 Kč
28 PEDAL,BRAKE 7030-082000 Na dotaz
29 OIL PIPE RUBBER 9030-180008 12,10 Kč
30 CLIP 7030-081081 Na dotaz
31 LH CABLE,PARKING 7030-083100-1000 435,60 Kč
32 RH CABLE,PARKING 7030-083200-1000 447,70 Kč
33 SCREW M8X25 30102-080025840 Na dotaz
34 BRACKET, PARKING CABLE 7030-083001 Na dotaz
35 HAND BRAKE 9060-106020 1 391,50 Kč
36 BOLT M6×25 30006-060025840 12,10 Kč
37 BRAKE HOSE, FRONT&UPPER 7030-081010 496,10 Kč
38 FRONT CALIPER, RH 7030-081400 1 512,50 Kč
39 HYDRAULIC BRAKE SYSTEM 7030-081000 Na dotaz
×