Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 RETAINER 30801-01205 12,10 Kč
2 LEFT SHIFT FORK 0180-063002 266,20 Kč
3 SPRING, SHIFT FORK 0180-063003-0050 12,10 Kč
4 GUIDE BAR 0180-063001 145,20 Kč
5 RIGHT SHIFT FORK 0180-063004 266,20 Kč
6 SPRING, SHIFT FORK 0180-063005-0050 12,10 Kč
7 SPRING SEAT 0180-063006-0010 12,10 Kč
8 FASTEN SCREW T25 0180-064002-0050 12,10 Kč
9 GEAR CONTACTOR 0180-064003-0050 12,10 Kč
10 SPRING, GEAR CONTACTOR 0180-064004-0050 12,10 Kč
11 LIMIT WASHER 0180-064001-0010 12,10 Kč
12 SHIFT CAM 0180-064005 496,10 Kč
13 FRICTION BALL 3120003 12,10 Kč
14 WASHER 14×22×1 0180-068002 12,10 Kč
15 HOLE BOLT M14×1.5 0180-068001-0050 48,40 Kč
16 LIMIT SPRING 0180-068003-0050 12,10 Kč
17 WASHER, DRIVEN SECTOR GEAR 0180-065201-0010 36,30 Kč
18 SHAFT, DRIVEN SECTOR GEAR 0180-065202-0050 48,40 Kč
19 DRIVEN SECTOR GEAR 0180-065203 145,20 Kč
20 WASHER 13.5×22×1 0180-065204-0050 12,10 Kč
21 TORSION SPRING 0180-065205-0010 48,40 Kč
22 WASHER 6.6×20×2 0180-065206-0010 12,10 Kč
23 BOLT M6×35 0010-013008-0030 12,10 Kč
24 BOLT M6×25 0010-021017-0030 12,10 Kč
25 BOLT M6×32 0010-080012-0030 12,10 Kč
26 CLIP 0180-065004-0030 36,30 Kč
27 BOLT M6×20 0010-023010-0030 12,10 Kč
28 GASKET 6.6×20×2 0180-065206-0010 12,10 Kč
29 ROCKER ARM, GEARSHIFT 0180-065300-0010 84,70 Kč
30 COVER, SECTOR GEAR HOUSING 0180-065001-0080 266,20 Kč
31 OIL SEAL SD 15 25 5 0180-065002 36,30 Kč
32 WELD PART, DRIVE SECTOR GEAR 0180-065100 266,20 Kč
33 DOWEL PINφ8×14 0010-080008 12,10 Kč
34 GASKET, SECTOR GEAR HOUSING 0180-065003 36,30 Kč
×