Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 OIL FILTER
olejový filtr
0180-011300-0B00 266,20 Kč
2 BOLT,OIL FILTER 0180-011004-0010 60,50 Kč
3 LEFT CRANKCASE 0180-011100-0080 8 070,70 Kč
4 DRAIN BOLT M12×1.25 0110-013005-0030 24,20 Kč
4 DRAIN BOLT, MAGNETIC(M12×1.25) 0180-011500 96,80 Kč
5 WASHER 12 0010-021014 24,20 Kč
6 BOLT M6×80 0110-013031-0030 12,10 Kč
7 BOLT M6×60 0010-011017-0030 12,10 Kč
8 BOLT M6×35 0010-013008-0030 12,10 Kč
9 DOWEL PIN, φ10×14 0010-021005 12,10 Kč
10 SPEED SENSOR 0130-011300-0001 1 246,30 Kč
11 O-RING 14×1.44 0130-011303 48,40 Kč
12 BOLT M6×16 0010-090005-0030 12,10 Kč
13 BOLT M8×38 0110-060010-0030 36,30 Kč
14 BOLT M6×40 0010-013009-0030 12,10 Kč
15 O-RING 18×3.55 0110-013030 12,10 Kč
16 OIL DIP ROD 0110-013001 36,30 Kč
17 DOWEL PIN, φ13×18 0180-011005 24,20 Kč
18 BEARING 6303(17×47×14) 30400-01701 181,50 Kč
19 BEARING 6202 30499-01500 169,40 Kč
20 BEARING 63/22 30400-02200 217,80 Kč
21 BEARING 6307 30499-03500 1 270,50 Kč
22 HINGE BOLT M14×1.5 0180-011007-0030 60,50 Kč
23 GASKET 14 0180-011006 24,20 Kč
24 EXTERNAL OIL PIPE SET 0180-011400-0030 242,00 Kč
25 O-RING 30502-010000N 12,10 Kč
26 SCREW 30131-100010810 24,20 Kč
×