Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 STEERING STEM ASSY. 9030-100100 4 428,60 Kč
2 COMBINATION SWITCH ASSY. 9030-100500 1 500,40 Kč
3 CLAMP ST4.2 8010-000002 12,10 Kč
4 FRONT COVER,STEERING STEM 9030-100700 121,00 Kč
5 CROSS SCREW M5×16 30105-050016440 12,10 Kč
6 JOINT,HORN SWITCH 9030-100400 508,20 Kč
7 MOUNT SEAT,STEERING WHEEL 9030-100200 980,10 Kč
8 TAPPING SCREW ST4.2×16 30110-420160040 12,10 Kč
9 BUTTON,HORN 9030-100600 508,20 Kč
10 STEERING WHEEL 9030-100900 1 778,70 Kč
11 SCREW M5×12 30105-050012440 12,10 Kč
12 CENTER COVER,STEERING WHEEL 9030-100001 84,70 Kč
13 NUT M12×1.25 30204-122840 12,10 Kč
14 REAR COVER,STEERING STEM 9030-100800 193,60 Kč
15 HEX BOLT M8×14 30006-080014840 12,10 Kč
×