Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 PROTECTOR,BUMPER 9030-040001 1 464,10 Kč
2 BOLT M10×1.25×20 30006-102020810 36,30 Kč
3 BOLT M8×20 30006-080020840 12,10 Kč
4 BOLT M10×1.25×90 30006-102090840 48,40 Kč
7 CAP,BUMPER 9010-040027 60,50 Kč
8 TAPPING SCREW ST4.2×16 30110-420160040 12,10 Kč
9 FRONT BUMPER 9030-231000 5 166,70 Kč
10 BOLT M8×16 30006-080016840 12,10 Kč
11 BOLT M10×1.25×45 30006-102045840 36,30 Kč
12 LOCK NUT M10×1.25 30204-102110 12,10 Kč
13 RIGHT SIDE BAR 9030-232100-2000 9 510,60 Kč
14-1 WINCH ASSY 9030-1507A0 11 023,10 Kč
14-2 WINCH ASSY 9030-1507D0 13 104,30 Kč
14-3 WINCH ASSY 9030-1507E0 15 052,40 Kč
15 NUT M8 30204-080840 12,10 Kč
16 BOLT M10×1.25×20 30006-102020840 36,30 Kč
17 TOP BAR 9030-232200-1000 2 057,00 Kč
18 TOP BAR 2 9030-232500-1000 2 359,50 Kč
19 LEFT SIDE BAR 9030-232400-2000 6 328,30 Kč
20 REAR SIDE BAR 9030-232300-1000 5 517,60 Kč
22 BOLT 30006-102050840 36,30 Kč
23 BRACKET,REAR VIEW MIRROR,(RH) 9030-260020 205,70 Kč
24 REAR VIEW MIRROR(RH)
zrcátko
5190-200300 665,50 Kč
25 BRACKET,REAR VIEW MIRROR,(LH) 9030-260010 205,70 Kč
26 REAR VIEW MIRROR(LH)
zrcátko
5190-200200 665,50 Kč
27 BOLT M8×20 30006-080020840 12,10 Kč
28 CABLE PULLEY 9030-150730 883,30 Kč
29 WINCH MOTOR 9030-150740 9 317,00 Kč
×