Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 ENGINE HOOD 9030-040004 3 388,00 Kč
2 AIR DEFLECTOR 9030-040003 290,40 Kč
3 REAR FENDER(RH) 9030-040009 1 185,80 Kč
4 SKID PLATE(CENTER) 9030-040032 1 863,40 Kč
5 LINK PLATE(RH) 9030-040029 810,70 Kč
6 SKID PLATE(RH) 9030-040027 1 040,60 Kč
7 FOOTREST BOARD(RH) 9030-040028 3 339,60 Kč
8 FOOTREST BOARD(LH) 9030-040033 3 642,10 Kč
9 SKID PLATE(LH) 9030-040026 1 234,20 Kč
10 REAR FENDER(LH) 9030-040008 1 185,80 Kč
11 LINK PLATE(LH) 9030-040015 738,10 Kč
12 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
13 CLAMP ST4.2 8010-000002 12,10 Kč
14 TAPPING SCREW ST4.8×16 30110-480160040 12,10 Kč
15 SCREW UNIT M6×16 30112-060016440 12,10 Kč
16 BOLT M6×16 30006-060016840 12,10 Kč
17 CLAMP,NUT M6 8030-040800 12,10 Kč
18 HEAT INSULATION PAPER 9030-040042 96,80 Kč
19 COVER,ENGINE HOOD 9030-040036 193,60 Kč
20 PLAIN WASHER 30305-060122 12,10 Kč
21 BOLT M6×14 8010-000004 12,10 Kč
22 TAPPING SCREW ST4.2×16 30110-420160040 12,10 Kč
23 FOAM CUSHION 9030-040037 48,40 Kč
24 NOISE REDUCTION FABRIC1 9030-040038 108,90 Kč
25 NOISE REDUCTION FABRIC2 9030-040039 72,60 Kč
26 NOISE REDUCTION FABRIC3 9030-040041 48,40 Kč
×