Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 SCREW M3×8 30105-030008440 12,10 Kč
2 TAPPING SCREW 30110-480130040 12,10 Kč
3 COVER,FRONT COMPARTMENT 9030-040031 326,70 Kč
4 HINGE SHAFT,COMPARTMENT COVER 9030-040013 48,40 Kč
5 RUBBER RING,DECORATION 9030-040011 24,20 Kč
6 PANEL,INSTRUMENT 9030-040024 4 259,20 Kč
7 SWITCH COMP.,4×4/4×2 9030-160700 544,50 Kč
8 PLATE,CONTROL BOX 9030-150901 387,20 Kč
9 CONTROL SWITCH,SPEAKER 9030-150910 1 016,40 Kč
10 CHOKE CABLE 9030-101600 169,40 Kč
11 LID,SOUND BOX 9030-040034 193,60 Kč
12 COVER,HINGE SHAFT 9030-040014 48,40 Kč
13 CLOCK ADJUSTING BUTTON 8030-150300 169,40 Kč
14 TAPPING SCREW ST4.2×13 30110-420130040-A000 12,10 Kč
15 POWER SOCKET COMP 901B-150700 435,60 Kč
16 SEAT,WINCH CONTROL SWITCH 9030-150710 205,70 Kč
17 HINGE SEAT,COMPARTMENT COVER 9030-040012 48,40 Kč
18 PARKING SWITCH 8010-160003 84,70 Kč
19 TAPPING SCREW ST4.2×13 30110-420130040-A000 12,10 Kč
20 BOLT M6×16 30006-060016840 12,10 Kč
21 CLAMP ST4.2 8010-000002 12,10 Kč
22 CLAMP,NUT M6 8030-040800 12,10 Kč
23 TAPPING SCREW ST4.8×16 30110-480160040 12,10 Kč
24 RUBBER,FRONT LICENSE PLATE BRACKET 5020-031001 24,20 Kč
25 SCREW M4×16 30105-040016410 12,10 Kč
26 NUT M4 30202-040110 12,10 Kč
27 GUARD,DASHBOARD 9030-040025 290,40 Kč
28 TAPPING SCREW ST4.2×13 30110-420130040-A000 12,10 Kč
×