Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
11-1 FRONT FENDER (ŽLUTÝ) 9030-040016-0Y20 10 357,60 Kč
11-3 FRONT FENDER (CAMO) 9030-040016-0G20 10 357,60 Kč
11-4 FRONT FENDER (černý) 9030-040016-0P10 10 357,60 Kč
11-5 FRONT FENDER (červený) 9030-040016-0R40 10 357,60 Kč
11-6 FRONT FENDER (STŘÍBRNÝ) 9030-040016-0H20 10 357,60 Kč
11-7 FRONT FENDER 9030-040016-0R80 10 357,60 Kč
11-8 FRONT FENDER (ŽLUTÝ) 9030-040016-0P20 10 357,60 Kč
11-9 FRONT FENDER (ČERVENÝ) 9030-040016-0P30 10 357,60 Kč
11-10 FRONT FENDER (listový) 9030-040016-0W00 10 357,60 Kč
12 SCREW UNIT M6×16 30112-060016440 12,10 Kč
13 TAPPING SCREW ST4.8×13 30110-480130040 12,10 Kč
14 CLAMP,NUT M6 8030-040800 12,10 Kč
15 RUBBER,FRONT LICENSE PLATE BRACKET 5020-031001 24,20 Kč
16 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
17 BOLT M6×16 30006-060016840 12,10 Kč
18 SCREW M5×12 30105-050012440 12,10 Kč
19 INNER BRACKET,HEADLIGHT(RH) 9030-160040 133,10 Kč
20 OUTER BRACKET,HEADLIGHT(RH) 9030-160030 133,10 Kč
21 INNER BRACKET,HEADLIGHT(LH) 9030-160020 169,40 Kč
22 OUTER BRACKET,HEADLIGHT(LH) 9030-160010 36,30 Kč
23 SCREW UNIT M6×20 30112-060020440 12,10 Kč
24 TAPPING SCREW ST4.2×13 30110-420130040-A000 12,10 Kč
25 NUT M6 30202-060140 12,10 Kč
26 CLAMP ST4.2 8010-000002 12,10 Kč
27 NYLON WASHER 9010-040089 12,10 Kč
28 NYLON WASHER 9010-040091 12,10 Kč
×