Náhradní díly pro čtyřkolky Gladiator

Číslo na výkresu Název součástky Kód součástky Cena s DPH Množství
1 SCREW M6×25 30107-060025410 12,10 Kč
2 NUT M6 30202-060140 12,10 Kč
3 SCREW,M5×12 30105-050012440 12,10 Kč
4 LOCK PLATE,SEAT 9030-010220 350,90 Kč
5 BOLT M6×12 30006-060012840 12,10 Kč
6 COVER,IGNITION SWITCH 9030-010112 193,60 Kč
7 LOCK SET ASSY. 9030-010000 1 427,80 Kč
8 SWITCH,REAR BRAKE 9010-150500 121,00 Kč
9 RUBBER RING,AUXILIARY RELAY 9010-150002 12,10 Kč
10 AUXILIARY RELAY 9010-150350 108,90 Kč
Načítám, čekejte prosím
11-1 MAIN CABLE 9030-150100-1000 4 174,50 Kč
11-2 MAIN CABLE(FOR LCD) 9030-151100-1000 4 174,50 Kč
11-3 MAIN CABLE 9030-151200 4 114,00 Kč
11-4 MAIN CABLE(FOR LCD) 9030-151300 4 114,00 Kč
12 TIE BAND 9010-150004 12,10 Kč
13 CLAMP,NUT M6 8030-040800 12,10 Kč
14 SHUNT RELAY 8030-151400 145,20 Kč
Načítám, čekejte prosím
15 SCREW UNIT M6×16 30112-060016440 12,10 Kč
16 AUXILIARY CABLE 9030-150300 278,30 Kč
17 IGNITION COIL 0180-152000 242,00 Kč
18 BOLT M6×20 30006-060020840 12,10 Kč
19 REGULATOR
regulátor
0180-151000 1 500,40 Kč
Načítám, čekejte prosím
20 BOLT M6×25 30006-060025840 12,10 Kč
21 CDI UNIT 0180-153000 1 681,90 Kč
22 FUSE(20A) 9010-150301 24,20 Kč
23 STARTER RELAY 9010-150310-10001 496,10 Kč
23-1 Plusový kabel rele 9010-150311 217,80 Kč
24 HORN 5020-150700 242,00 Kč
25 STARTING TERMINAL CABLE COMP. 9030-150200 1 464,10 Kč
26 TIE BAND 8010-150003 12,10 Kč
27 CUSHION ,FLASHER 8010-150002 12,10 Kč
28 FLASHER 9010-150340 157,30 Kč
29-1 BATTERY
baterie
31021800 2 501,07 Kč
Načítám, čekejte prosím
29-2 BETTERY
baterie
31023000 3 000,00 Kč
Načítám, čekejte prosím
30 PARKING SWITCH 9030-150400 145,20 Kč
31 BELT ,BETTERY 9060-152100 205,70 Kč
×